Siatki tkane są również nazywane tkaninami technicznymi. Są to siatki o prostym splocie płóciennym bądź splocie skośnym. Wyroby z tej kategorii charakteryzują się drobną i lekką konstrukcją, dzięki czemu znajdują zastosowanie w filtrowaniu i przesiewaniu, oddzielaniu drobnych frakcji w rożnych dziedzinach przemysłu.

 

Siatka tkana ocynkowana posiada warstwę ochronną o właściwościach antykorozyjnych. Powłoka cynkowa zabezpiecza przed działaniem czynników zewnętrznych oraz pozwala na dłużej zachować właściwości siatek stalowych. Stal ocynkowana jest chroniona poprzez trudno rozpuszczalne powłoki kryjące, powstające podczas kontaktu z powietrzem i wodą, które składają się głównie z zasadowego węglanu cynku. Siatka tkana ocynkowana może być użytkowana w różnych warunkach przez wiele lat, bez konserwacji, przy zachowaniu swoich pierwotnych właściwości.

 

Zastosowanie siatki tkanej ocynkowanej

 

Siatki tkane z powłoką cynkową są mocne i solidne, dzięki czemu znajdują bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle, w różnych branżach. Są wykorzystywane w przemyśle rolnym, do przesiewania zboża oraz w budowie ogrodzeń dla zwierz, boksów, koszy itd. Wyroby z tej kategorii są także stosowane w osłonach autostradowych przeciw płazom.

 

W aranżacji siatka jest stosowana w moskitierach chroniących przed owadami. Oczka siatki są precyzyjnie równe, a warstwa cynku nadaje połysk, dlatego siatka tkana ocynkowana bywa też wykorzystywana jako element dekoracyjny.

 

Siatki tkane ocynkowane są również stosowane w przemyśle spożywczym, chemicznym,, hutniczym, samochodowym czy farmaceutycznym.

 

Siatka tkana ocynkowana Sitometal – najwyższa jakość

 

Dzięki zaawansowanym technologiom stosowanym w produkcji naszych siatek, jesteśmy w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość. Dostosowujemy wyroby do różnorodnych potrzeb. Nasze siatki tkane spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, a zlecenia realizujemy błyskawicznie. Wyroby ze stai ocynkowanej Sitometalu utrzymują odpowiednie parametry na lata i są odporne na zniekształcenia oraz korozję.

wysoka-jakosc

WYSOKA JAKOŚĆ

niska-cena

NISKA CENA

krotkie-terminy

KRÓTKIE TERMINY