Siatka tkana o splocie płóciennym, prostym,charakteryzuje się lekką, drobną konstrukcją. W ofercie firmy Sitometal dostępna jest siatka tkana stalowa, która wyróżnia się wysoką wytrzymałością i solidnością. Dzięki temu jest z powodzeniem stosowania w rożnych branżach, w filtrowaniu, sortowaniu i nie tylko.

 

Siatka tkana stalowa Sitometal nie rozciąga się i zachowuje niezmienną średnicę oczek. Jest odporna na odkształcanie i utrzymuje swoje właściwości przez długi czas, także przy intensywnym użytkowaniu w różnych warunkach. Nasza siatka jest produkowana z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość dostosowaną do różnorodnych potrzeb. Nasze siatki sprawdzają się w rożnych zastosowaniach i cechują się bardzo wysoka uniwersalnością.

 

Zastosowanie siatki tkanej stalowej

 

 

Siatka tkana stalowa jest użytkowana w filtracji, sortowaniu, przesiewaniu i segregacji, do oddzielania drobnych frakcji. Używa się jej w filtrowaniu wody oraz oczyszczaniu ścieków. Jest wykorzystywana do odmulania oraz osuszania. Znajduje też zastosowanie w pszczelarstwie czy rolnictwie. Bywa stosowana do produkcji różnego rodzaju osłon, ogrodzeń, boksów, kojców dla zwierząt. Jest wykorzystywana w moskitierach oraz pełni funkcję dekoracyjną w nowoczesnych aranżacjach.

 

Siatka tkana stalowa Sitometal

 

Wszystkie siatki oferowane przez Sitometal spełniają najwyższe oczekiwania względem solidnej konstrukcji oraz wytrzymałości. Produkty są dostosowywane do różnorodnych wymagań, w zależności od zastosowania. Zapewniamy szybką realizacje zamówień, a także atrakcyjną ofertę cenową.

 

Aby zamówić produkt, należy przejść do osobnej zakładki na stronie, gdzie dostępny jest specjalny formularz. Zachęcamy również do kontaktu drogą telefoniczną i mailową.

wysoka-jakosc

WYSOKA JAKOŚĆ

niska-cena

NISKA CENA

krotkie-terminy

KRÓTKIE TERMINY